DR.BELTER. DABAS IEDVESMOTA KOSMĒTIKA

 

DR.BELTER kosmētika – kosmētiskas sejas un ķermeņa ādas kopšanas sistēma, veidota uz dabīgu komponentu bāzes. Visi līdzekļi tiek piedāvāti 11 kosmētikas līnijās (tie ir vairāk nekā 140 produkti), kas radītas optimālai jebkura ādas tipa un vecuma kategorijas kopšanai. DR.BELTER kosmētiskie produkti ir piesātināti ar tādiem dabīgiem komponentiem kā augu kompleksiem un jūras ekstraktiem, kuri visbiežāk identiski atbilst ādā esošajām komponentiem. Īpaša šo produktu īpatnība ir tā, ka tie nesatur minerāleļļas. DR.BELTER – 30 gadu pieredze un profesionālisms kosmētikas tirgū.

 

 

 

 

 

 

INOVĀCIJA DR BELTER

 

DR.BELTER komandas piedāvātā profesionālas ādas kopšanas koncepcija – tā ir inovatīva pieeja produktu izstrādāšanā, kas nes redzamus rezultātus un nodrošina maksimāli saudzīgu attieksmi pret ādu. DR.BELTER kosmētika – daudzu gadu zinātnisko pētījumu, ko veica zinātnieku grupa ar bioķīmijas doktoru Klemensu Belteru priekšgalā, rezultāts. Mūsdienīgu zināšanu kosmetoloģijas jomā iegūšanas gaitā, kosmētisko līdzekļu sastāvā tiek ieviesti jauni komponenti, kas kosmētikas tirgū ļauj DR. BELTER firmas zīmei vienmēr būt līderu pozīcijā. Pašu laboratorijas, kuras tiek izmantotas mikrobioloģisko pētījumu veikšanai un ražotās produkcijas kontrolei, atbilst visaugstākiem kvalitātes un drošības standartiem.

 

 

 

TRADĪCIJAS

 DR.BELTER® COSMETIC kompānija, doktora Klemensa Beltera un viņa laulātās draudzenes Ģertrūdes Belteres dibināta 1979. gadā, atrodas Braunšveigā, Ziemeļvācijā. Šodien jau otrā Belteru ģimenes paaudze pārliecinoši ieved kompāniju nākotnē, balstoties uz profesionālisma tradicionālajiem principiem, rūpīgas savu produktu sastāva dabīgo komponentu izvēlē un tiekšanās pēc pilnības.

 

 

 

 

 

 

DR.BELTER – profesionāļu izvēle

Dažnedažādas sejas un ķermeņa ādas kopšanas programmas, īpaši rehabilitācijas kursi, speciāli izstrādāti klīnikām un skaistumkopšanas saloniem, apmierina visas profesionāļu prasības.

Oficiālais pārstāvis Latvijā   pārstāv ārī: